• Неодамнешно
создаден 20mm 125mm X удар ADVU тенка пневматски влијание двојно клипот патот компактно алуминиумско цилиндар
zoom_in

создаден 20mm 125mm X удар ADVU тенка пневматски влијание двојно клипот патот компактно алуминиумско цилиндар

DEN 7770.72

Количина на стоки
check Тековен


ADVU тенка пневматски влијание двојно клипот патот компактно алуминиумско цилиндар

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
ADVU20*125
Создаден Големина:
20mm
мозочен удар големина :
125mm
Тип:
ADVU Цилиндар

Најдобри понуди..