• Намалена цена
  • Неодамнешно
Електрични Пневматски Контрола на Воздушниот Електромагнетниот Вентил Серпентина AC220V
zoom_in

Електрични Пневматски Контрола на Воздушниот Електромагнетниот Вентил Серпентина AC220V

DEN 122.00 144.00

Количина на стоки
check Тековен


На Серпентина Погоден за 4 V200, 4 V300, 4 V400,4 M серија електромагнетниот вентил. Почитувани Купувачи, кога се направи ред, ве Молиме оставете порака на напон, имаме AC220 V, AC110 V, DC24 V.

Број На Модел На:
4V серија серпентина
Тип:
Серпентина

Најдобри понуди..