• Намалена цена
  • Неодамнешно
ZOKOL имајќи SA05T/К Машки Конец Десен Род Крајот имајќи М5*0.8 mm
zoom_in

ZOKOL имајќи SA05T/К Машки Конец Десен Род Крајот имајќи М5*0.8 mm

DEN 31.00 40.80

Количина на стоки
check Тековен


Капацитет На Моторот:
М5*0.8 MM
Број На Модел На:
SA05T/KExternal нишка
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
род крајот имајќи
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Тема * Теренот:
М5*0.8 MM

Најдобри понуди..