• Намалена цена
  • Неодамнешно
ZOKOL имајќи 52320 Удар Топката Имајќи 38320 100(85)*170*97mm
zoom_in

ZOKOL имајќи 52320 Удар Топката Имајќи 38320 100(85)*170*97mm

DEN 3883.00 5109.60

Количина на стоки
check Тековен


Капацитет На Моторот:
100(85)*170*97mm
Број На Модел На:
52320
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Удар Топката Имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Спецификации:
100(85)*170*97mm

Најдобри понуди..