• Намалена цена
  • Неодамнешно
20pcs/set Професионално Имајќи го поставите хардвер алатки 3*12*4mm Модел 603ZZ Жица макара со V ритам Имајќи длабочина 1mm ширина 2mm
zoom_in

20pcs/set Професионално Имајќи го поставите хардвер алатки 3*12*4mm Модел 603ZZ Жица макара со V ритам Имајќи

DEN 158.00 310.08

Количина на стоки
check Тековен


20pcs/set Професионално Имајќи го поставите хардвер алатки 3*12*4mm Модел 603 ZZ Жица макара со V ритам Имајќи длабочина 1mm ширина 2mm Карактеристики :
Жица макара каналите,Широк примената на Овој објект е обичните прецизност, адаптација на ниска брзина, ниска оптоварување апликации
Спецификации :
Материјал : Висок јаглероден челик Димензија : (Внатре дијаметар)3мм x (надворешен дијаметар)12mm x (дебелина)4mm V ритам ширина : 2,5 mm V ритам deepness : 1mm
Пакет Се Вклучени :
20pcs Жица макара со V ритам Имајќи

Број На Модел На:
14100050S03
Бренд Име:
CHEERBRIGHT
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Премази:
Никој
Структура:
V Ритам Топката Имајќи
димензија:
(Внатре дијаметар)3мм x (надворешен дијаметар)12mm x (дебелина)4mm
V ритам ширина:
2.5 mm
V ритам deepness:
1mm
Количина:
20pcs

Најдобри понуди..