• Намалена цена
  • Неодамнешно
ZOKOL имајќи 51203 Удар Топката Имајќи 8203 17*35*12mm
zoom_in

ZOKOL имајќи 51203 Удар Топката Имајќи 8203 17*35*12mm

DEN 34.00 44.16

Количина на стоки
check Тековен


Број На Модел На:
51203
Капацитет На Моторот:
17*35*12mm
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Удар Топката Имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Спецификации:
17*35*12mm

Најдобри понуди..