• Намалена цена
  • Неодамнешно
ZOKOL имајќи 51314 Удар Топката Имајќи 8314 70*125*40mm
zoom_in

ZOKOL имајќи 51314 Удар Топката Имајќи 8314 70*125*40mm

DEN 492.00 647.04

Количина на стоки
check Тековен


Капацитет На Моторот:
70*125*40mm
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Број На Модел На:
51314
Структура:
Удар Топката Имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Спецификации:
70*125*40mm

Најдобри понуди..