• Неодамнешно
СКМ тип на цилиндар CG1BN серија 32-милиметри Понесе 100mm Удар CG1BN32-100 стандард двонасочни една прачка Пневматски Воздух Цилиндри
zoom_in

СКМ тип на цилиндар CG1BN серија 32-милиметри Понесе 100mm Удар CG1BN32-100 стандард двонасочни една прачка

DEN 797.76

Количина на стоки
check Тековен

СКМ тип на цилиндар CG1 BN серија 32-милиметри Понесе 100mm Удар CG1 BN32-100 стандард двонасочни една прачка Пневматски Воздух Цилиндри
HOEN е една од водечките пневматски производство со висок квалитет,специјализирани во
воздух цилиндар, електромагнетниот вентил, воздухот извор третман на воздухот фитинзи,СТП црево други различна големина,исто така, ја прифати прилагодите
За голема количина цел,pls контактирајте со нас преку E-mail или whatsapp,со нетрпение очекувам да има бизнис со твоите : )

боја:
CG1BN32 100, CDG1BN32 100, 100 CG1BA32
Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
CG1BN32-100
is_customized:
YES
Создаден Големина:
32-милиметри
мозочен удар:
100mm
Модел:
CG1BN32-100
акција:
двојно дејство
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Максимална оперативен притисок:
1.0 MPA
Течност:
Воздух
Тип:
Една прачка

Најдобри понуди..