• Неодамнешно
СКМ тип на цилиндар CG1BN серија 32-милиметри Понесе 175mm Удар CG1BN32-175 стандард двонасочни една прачка Пневматски Воздух Цилиндри
zoom_in

СКМ тип на цилиндар CG1BN серија 32-милиметри Понесе 175mm Удар CG1BN32-175 стандард двонасочни една прачка

DEN 915.84

Количина на стоки
check Тековен

СКМ тип на цилиндар CG1 BN серија 32-милиметри Понесе 175mm Удар CG1 BN32-175 стандард двонасочни една прачка Пневматски Воздух Цилиндри
HOEN е една од водечките пневматски производство со висок квалитет,специјализирани во
воздух цилиндар, електромагнетниот вентил, воздухот извор третман на воздухот фитинзи,СТП црево други различна големина,исто така, ја прифати прилагодите
За голема количина цел,pls контактирајте со нас преку E-mail или whatsapp,со нетрпение очекувам да има бизнис со твоите : )

боја:
CG1BN32 175, CDG1BN32 175, CG1BA32 175
Број На Модел На:
CG1BN32-175
Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
is_customized:
YES
Создаден Големина:
32-милиметри
мозочен удар:
175mm
Модел:
CG1BN32-175
акција:
двојно дејство
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Максимална оперативен притисок:
1.0 MPA
Течност:
Воздух
Тип:
Една прачка

Најдобри понуди..