• Намалена цена
  • Неодамнешно
ZOKOL имајќи 51109 Удар Топката Имајќи 8109 45*65*14mm
zoom_in

ZOKOL имајќи 51109 Удар Топката Имајќи 8109 45*65*14mm

DEN 63.00 83.52

Количина на стоки
check Тековен


Број На Модел На:
51109
Капацитет На Моторот:
45*65*14mm
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Удар Топката Имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Спецификации:
45*65*14mm

Најдобри понуди..