• Намалена цена
  • Неодамнешно
ZOKOL имајќи 51124 Удар Топката Имајќи 8124 120*155*25mm
zoom_in

ZOKOL имајќи 51124 Удар Топката Имајќи 8124 120*155*25mm

DEN 362.00 477.12

Количина на стоки
check Тековен


Капацитет На Моторот:
120*155*25mm
Број На Модел На:
51124
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Удар Топката Имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Спецификации:
120*155*25mm

Најдобри понуди..