• Намалена цена
  • Неодамнешно
ZOKOL имајќи NA69/28 Лице ferrule игли валчести имајќи 28(32)*45*30мм
zoom_in

ZOKOL имајќи NA69/28 Лице ferrule игли валчести имајќи 28(32)*45*30мм

DEN 233.00 306.72

Количина на стоки
check Тековен


Капацитет На Моторот:
28(32)*45*30мм
Бренд Име:
ZOKOL
Број На Модел На:
NA69/28
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Лице ferrule
Премази:
Масло
Материјал:
имајќи челик
Спецификации:
28(32)*45*30мм

Најдобри понуди..