• Намалена цена
  • Неодамнешно
ZOKOL NA4901 А имајќи NA4901A Лице ferrule игли валчести имајќи 12(16)*24*13mm
zoom_in

ZOKOL NA4901 А имајќи NA4901A Лице ferrule игли валчести имајќи 12(16)*24*13mm

DEN 59.00 76.80

Количина на стоки
check Тековен


Број На Модел На:
NA4901A
Капацитет На Моторот:
12(16)*24*13mm
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Лице ferrule
Премази:
Масло
Материјал:
имајќи челик
Спецификации:
12(16)*24*13mm

Најдобри понуди..