• Намалена цена
  • Неодамнешно
ZOKOL имајќи 51220 Удар Топката Имајќи 8220 100*150*38mm
zoom_in

ZOKOL имајќи 51220 Удар Топката Имајќи 8220 100*150*38mm

DEN 517.00 681.12

Количина на стоки
check Тековен


Капацитет На Моторот:
100*150*38mm
Бренд Име:
ZOKOL
Број На Модел На:
51220
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Удар Топката Имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Спецификации:
100*150*38mm

Најдобри понуди..