• Намалена цена
  • Неодамнешно
ZOKOL имајќи 51405 Удар Топката Имајќи 8405 25*60*24mm
zoom_in

ZOKOL имајќи 51405 Удар Топката Имајќи 8405 25*60*24mm

DEN 136.00 179.04

Количина на стоки
check Тековен


Капацитет На Моторот:
25*60*24mm
Број На Модел На:
51405
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Удар Топката Имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Спецификации:
25*60*24mm

Најдобри понуди..