• Намалена цена
  • Неодамнешно
ZOKOL имајќи UC216 90516 Перница Блок Топката Имајќи 80*140*82.6 мм
zoom_in

ZOKOL имајќи UC216 90516 Перница Блок Топката Имајќи 80*140*82.6 мм

DEN 919.00 1209.12

Количина на стоки
check Тековен


Број На Модел На:
UC216
Бренд Име:
ZOKOL
Капацитет На Моторот:
UC216
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
перница блок топката имајќи
Материјал:
Хром Челик/GCr15
Спецификации:
80*140*82.6 мм

Најдобри понуди..