• Неодамнешно
Воздухот Електромагнетниот Вентили 2V025-06 Позиција 2 2 Порт 1/8 Нормално Затворен Пневматски Контрола Вентил
zoom_in

Воздухот Електромагнетниот Вентили 2V025-06 Позиција 2 2 Порт 1/8 Нормално Затворен Пневматски Контрола Вентил

DEN 135.84

Количина на стоки
check Тековен


боја:
DC12V, DC24V, AC110V, AC220V
Бренд Име:
VIDONIA
Тип:
Вентили
Број На Модел На:
2V025-06

Најдобри понуди..