• Намалена цена
  • Неодамнешно
10pcs SA5T/К POSA5 5mm десната рака машки надворешниот тема метрички род крајот заеднички имајќи POS5A Бесплатен превозот
zoom_in

10pcs SA5T/К POSA5 5mm десната рака машки надворешниот тема метрички род крајот заеднички имајќи POS5A Бесплатен

DEN 397.00 422.40

Количина на стоки
check Тековен

Машки Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) :
Пакување Детали :
10 компјутер на SA5 T/K(POSA5 )

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
SA5T/К
Капацитет На Моторот:
Стандард
Премази:
Хром
Структура:
зацврстуваат окно

Најдобри понуди..