• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла 6PCS Машки M6 М8 M10 М12 М16. M18 Топката Имајќи Рибино Око Род Крајот Заеднички Носечка Тема Авто Амортизерите Осцилирачки Имајќи
zoom_in

Топла 6PCS Машки M6 М8 M10 М12 М16. M18 Топката Имајќи Рибино Око Род Крајот Заеднички Носечка Тема Авто Амортизерите

DEN 970.00 1385.28

Количина на стоки
check Тековен

Вистински транзит време варира. изгорени или оштетени во било каква форма. Ова вклучува пакување. бидејќи имаме споменато превозот време постојано. Предмети ќе пристигне во 7 до 25 работни дена. мора да контактирате со нас за ПОБРЗО, а потоа вратете го во рок од 7 Дена од денот на приемот. 5 Дена во Неделата . Ве молиме изберете некои локалните продавачи. Во случај дека вашиот производ е расипан во секој случај.
осцилирачки имајќи Широко се користи во хидраулични цилиндри,фалсификување на машина,авто амортизерите и други машина лого може да носи големо оптоварување, Бидејќи надворешниот сферични инкрустирани со композитни материјали, па имајќи го во работата може да генерира само за подмачкување. ве молиме НЕ го остави негативен или неутрален повратни информации ако havent примен објект во 30 дена. Откако ќе го купите. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. Ако ви се врати на точка купени од нас. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различните области на Оваа табела само што нудат референца на пристигнување време, не значи дека ние испорака на сите од следните земји. Ако имате било какви прашања . нормално така ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. прирачници итн. бидејќи имаме споменато превозот време постојано. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите. Се враќа&Warrantry Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција. Ние нема да бидат одговорни за испорака или за осигурување на трошоците настанати во враќањето точка назад кон нас. ние ќе ги провери со post office. Ако нема одговор во рок од 24 Часа(работен ден) . ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 8 Часа на Ден. Тоа ќе биде од 7 до 25 дена да испорача . ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија
. Ве молиме контактирајте со нас преку Порака ако НЕ сте добиле објект во 30 дена.

Капацитет На Моторот:
/
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Црв
Број На Модел На:
14110052S01
Премази:
/
Материјал:
имајќи челик
тема:
Право

Најдобри понуди..