• Неодамнешно
Висок Квалитет на Гума 270Pcs 18 Големини О-прстен Комплет Зелен Метрички О прстен Печати Нитрилна
zoom_in

Висок Квалитет на Гума 270Pcs 18 Големини О-прстен Комплет Зелен Метрички О прстен Печати Нитрилна

DEN 292.80

Количина на стоки
check Тековен

100% сосема нов и висок квалитет Асортиман O-Прстени, со лесен resealable пластични случај Вкупно 18 најпопуларните користи О-прстен Големини Хидрогенизирани Нитрилна Butadiene Гума (HNBR), исто така познат како Високо Заситени Нитрилна (HSN) е посебна класа на нитрилна гума (NBR) и е мисија за критични апликации HNBR може да биде формулиран за да се исполнат апликација температури кои се движат помеѓу -45 степени Ц и 165 степени C, и HNBR се класифицирани од страна на ASTM како DH-тип на полимерни Материјали : Гума Домување боја : Зелена Големина видови : 18 големини (како слика show) Кутија големина (L*W*H) : 20.5x10.3x3cm/8.07"x4.06"x1.18"(приближно) Количина : 1 сет (270 парчиња) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодарам. Пакетот вклучува : 1 x Поставете Гумени О Прстен

Материјал:
Гума
Број На Модел На:
D10858
Обликот:
Станот Заптивка
Стил:
гума о прстен
Кутија големина (L*W*H):
Количина:

Најдобри понуди..