• Намалена цена
  • Неодамнешно
4pcs SA12T/К POSA12 12mm десната рака машки надворешниот тема метрички род крајот заеднички имајќи POS12A Бесплатен превозот
zoom_in

4pcs SA12T/К POSA12 12mm десната рака машки надворешниот тема метрички род крајот заеднички имајќи POS12A Бесплатен

DEN 555.00 590.40

Количина на стоки
check Тековен

Машки Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) :
Пакување Детали :
4 компјутер на SA12 T/K(POSA12 )

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
SA12T/К
Капацитет На Моторот:
Стандард
Премази:
Хром
Структура:
зацврстуваат окно

Најдобри понуди..