• Неодамнешно
1/2 2/2 Начин еден дејствува нерѓосувачки челик пневматски агол седиште вентил 50mm actuator
zoom_in

1/2 2/2 Начин еден дејствува нерѓосувачки челик пневматски агол седиште вентил 50mm actuator

DEN 8591.52

Количина на стоки
check Тековен


2/2 начин pneuamtic агол седиште вентил

Број На Модел На:
PV300S015NCS
Тип:
Цилиндар
Тип:
Вентили
Порт Големина:
1
големина на actuator:
50mm

Најдобри понуди..