• Неодамнешно
HIWIN бесплатен превозот во кина EGH15C 8pcs
zoom_in

HIWIN бесплатен превозот во кина EGH15C 8pcs

DEN 9600.00

Количина на стоки
check Тековен

ние можеме како што rquest.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка . ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби.

Број На Модел На:
HGW30C
Водич Ширина или Дијаметар:
30
Водич Должина:
100mm-6000mm

Најдобри понуди..