• Неодамнешно
Двојно Страна Влажни Филм Апликатори Боја Слој Филм Tster 300,400 micron BGD202/4
zoom_in

Двојно Страна Влажни Филм Апликатори Боја Слој Филм Tster 300,400 micron BGD202/4

DEN 6144.00

Количина на стоки
check Тековен

Ние испорака на пакети во рок од 3~7 работни дена по уплатата примена. Платите на Aliexpress Зачувам преку кредитна картичка . , pls изберете совршен натпревар стандард што треба. Тип на Модел БР. Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик носат - отпорен материјал
2.Увезената Царинските Давачки и даноци на Купувачот на Сметка.
2, ве Молиме љубезно укажуваат на декларираната вредност за царинска ако се потврди цел,
ако не,ние ќе ги прогласи иста со вредноста на нарачката.
Многу важно !! Ве молиме внимание !!
1, ве Молиме љубезно ја напушти валидна e-mail адреса и телефонски број за да ни се за олеснување на контактот навремено. Или друг рок на плаќање : Paypal, Western Union (ве Молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за да добиете сметка. Вашиот повеќе позитивни повратни информации е високо ценет.)
За повратни информации :
1. Ефективна слој ширина : 80mm
4.Се изразат преку DHL,Fed Ex,ТНТ,EMS,UPS-от и Сингапур Пост. , pls изберете совршен натпревар стандард што треба. Цел ing информации :
Модел БР. У тип дизајн погодно за еднократна употреба слој
3. Спецификација Линк
Четири Страна Апликација
(Важи Ширина на слој : 80 мм; Должина : 100mm) BGD 206/1 5µm,10µm,15µm,20µm BGD 206/2 25µm, 50µm, 75µm,100µm BGD 206/3 50µm,100µm,150µm,200µm BGD 206/4 30µm, 60µm, 90µm,120µm BGD 206/5 100µm, 200µm, 300µm, 400µm →Кликнете BGD 206/6 50µm, 75µm, 100µm, 150µm →Кликнете BGD 206/7 100µm, 150µm, 200µm, 250µm →Кликнете BGD 206/8 250µm, 500µm, 750µm, 1000µm
Издолжување Апликација
(Важи слој должина : 160mm;Вкупна должина : 190mm) BGD 205/2 25µm, 50µm, 75µm, 100µm →Кликнете BGD 205/3 50µm, 100µm, 150µm, 200µm BGD 205/4 30µm, 60µm, 90µm, 120µm →Кликнете BGD 205/5 100µm, 200µm, 300µm, 400µm →Кликнете BGD 205/6 50µm, 75µm, 100µm, 150µm →Кликнете BGD 205/7 100µm, 150µm, 200µm, 250µm →Кликнете BGD 205/8 250µm, 500µm, 750µm, 1000µm →Кликнете Прилагодливи Applicators BGD 209/1 0 ~ 3500µm,Слој Ширина 50mm, BGD 209/2 0 ~ 3500µm,Обложување Ширина 100mm BGD 209/3 0 ~ 5000µm,Обложување Ширина 150mm BGD 209/4 0 ~ 5000µm,Обложување Ширина 200mm
Нашето Ветување
Сите апликатори пред испорака поминаа нашата лабораторија тест, заедно со сертификат за квалитет
Преносни пластика, пакување кутија и мека обвивка ефикасна заштита на кожата за да се спречи кршење на
Направени од увезени висок квалитет на абење-отпорен на корозија од не ' рѓосувачки челик, осигурајте се дека постои само мала толеранција, може да се повтори употреба
Повеќе производи pls ве молиме кликнете тука :
Како што следува табела на други спецификации.

Број На Модел На:
BGD202/4
Тип:
Влажни Филм Апликатори
Потеклото на место:
Кина
Matrial:
Нерѓосувачки Челик
Spec.:
300,400 micron
слој ширина:
80 мм
вкупна должина:
100 mm
Важат за:
Вода, киселина или алкална производи.
Функција:
Едноставен дизајн, цврст структура, лесен за чистење и одржување на
Предност:
Само мала толеранција, може да се повтори употреба
Име:
Слој Филм Tster

Најдобри понуди..