• Неодамнешно
создаден 6mm X 10мм удар CJPB серија еден дејствува пролет се врати воздух цилиндар игла цилиндар pin цилиндар CJPB6*10
zoom_in

создаден 6mm X 10мм удар CJPB серија еден дејствува пролет се врати воздух цилиндар игла цилиндар pin цилиндар

DEN 2351.52

Количина на стоки
check Тековен


CJPB серија еден дејствува пролет се врати воздух цилиндар игла цилиндар pin цилиндар

Број На Модел На:
CJPB6*10
Тип:
Цилиндар
Создаден Големина:
6mm
мозочен удар големина :
10мм
Тип:
CJPB цилиндар

Најдобри понуди..