• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Пристигнување 3PCS/Set Високо Квалитетен материјал Имајќи Челик Ролери водич железнички У Ритам Топката Имајќи висока работи брзина Лежишта сет
zoom_in

Нови Пристигнување 3PCS/Set Високо Квалитетен материјал Имајќи Челик Ролери водич железнички У Ритам Топката

DEN 668.00 1309.44

Количина на стоки
check Тековен


Нови Пристигнување 3 PCS/Set Високо Квалитетен материјал Имајќи Челик Ролери водич железнички У Ритам Топката Имајќи висока работи брзина Лежишта сет
Карактеристики : цилиндрични водич железнички може да се адаптира на цилиндрични водич железнички, стабилна работа, ниско ниво на грешка, ниски оперативни бучава и висок работи брзина. Двоен ред аголна контакт топката лежишта и задебелување на надворешниот прстен, така што ролери има повисока носивоста. Силна возење капацитет, висока издржливост, висока прецизност.
Спецификации :
Материјал : имајќи челик Објект боја : сребро tone+црна Точка модел ID*OD*Т Нето тежина 001 LFR50/8-6 8*24*11mm околу 23g 002 LFR5201-12 12*35*16mm околу 68g 003 LFR5301-10 12*42*19mm околу 134g
Пакет се Вклучени : 3pcs x У Ритам Запечатени Топката Песна Водич Имајќи

Бренд Име:
CHEERBRIGHT
Број На Модел На:
15120006S01
Материјал:
имајќи челик
боја:
Сребрен тон+црна
Големина:
8*24*11mm, 12*35*16mm, 12*42*19mm
Количина:
3pcs

Најдобри понуди..