• Неодамнешно
24pcs 140x2.4 140*2.4 150x2.4 150*2.4 OD*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума О-Прстен за Миење Нафта Печат О Прстен Заптивка
zoom_in

24pcs 140x2.4 140*2.4 150x2.4 150*2.4 OD*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума О-Прстен за Миење Нафта Печат

DEN 351.84

Количина на стоки
check Тековен

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
24pcs 140x2.4 140*2.4 150x2.4 150*2.4 OD*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума О-Прстен за Миење Нафта Печат О Прстен Заптивка
Големина : 140*2.4 (OD*Дебелина )
Пакет Содржина : 24pcs О-Прстен Дихтунзи
Работна Температура : -25~100 °C
На NBR нитрилна гума о прстен е масло отпорност, отпорност на триење и вода доказ. Широко се користи на автомобилски компоненти, машини компоненти, medicial и бања објекти, househole електрични апарати и електронски инструменти и др.

боја:
140mm OD, 150mm OD
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
140x2.4 150x2.4
Обликот:
Прстен Заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард

Најдобри понуди..