• Неодамнешно
50pcs 75x2.4 75*2.4 78x2.4 78*2.4 80x2.4 80*2.4 OD*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума О-Прстен Нафта Печат О Прстен Заптивка
zoom_in

50pcs 75x2.4 75*2.4 78x2.4 78*2.4 80x2.4 80*2.4 OD*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума О-Прстен Нафта

DEN 348.00

Количина на стоки
check Тековен

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
50pcs 75x2.4 75*2.4 78x2.4 78*2.4 80x2.4 80*2.4 OD*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума О-Прстен Нафта Печат О Прстен Заптивка
Големина : 75*2.4 (OD*Дебелина )
Пакет Содржина : 50pcs О-Прстен Дихтунзи
Работна Температура : -25~100 °C
На NBR нитрилна гума о прстен е масло отпорност, отпорност на триење и вода доказ. Широко се користи на автомобилски компоненти, машини компоненти, medicial и бања објекти, househole електрични апарати и електронски инструменти и др.

боја:
75mm OD, 78mm OD, 80mm OD
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
75x2.4 78x2.4 80x2.4
Обликот:
Прстен Заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард

Најдобри понуди..