• Неодамнешно
70pcs 43.7x3.55 43.7*3.55 45x3.55 45*3.55 ID*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума О-Прстен за Миење Нафта Печат О Прстен Заптивка
zoom_in

70pcs 43.7x3.55 43.7*3.55 45x3.55 45*3.55 ID*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума О-Прстен за Миење Нафта

DEN 354.24

Количина на стоки
check Тековен

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
70pcs 43.7x3.55 43.7*3.55 45x3.55 45*3.55 ID*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума О-Прстен за Миење Нафта Печат О Прстен Заптивка
Големина : 43.7x3.55 (ID*Дебелина )
Пакет Содржина : 70pcs О-Прстен Дихтунзи
Работна Температура : -25~100 °C
На NBR нитрилна гума о прстен е масло отпорност, отпорност на триење и вода доказ. Широко се користи на автомобилски компоненти, машини компоненти, medicial и бања објекти, househole електрични апарати и електронски инструменти и др.

Материјал:
Гума
Број На Модел На:
43.7x3.55 45x3.55
Обликот:
Прстен Заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард

Најдобри понуди..