• Намалена цена
  • Неодамнешно
9pcs 224x3.55 224*3.55 230x3.55 230*3.55 236x3.55 236*3.55 ID*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума О-Прстен О Прстен Заптивка
zoom_in

9pcs 224x3.55 224*3.55 230x3.55 230*3.55 236x3.55 236*3.55 ID*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума О-Прстен

DEN 356.00 356.16

Количина на стоки
check Тековен

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
9pcs 224x3.55 224*3.55 230x3.55 230*3.55 236x3.55 236*3.55 ID*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума О-Прстен О Прстен Заптивка
Големина : 224x3.55 (ID*Дебелина )
Пакет Содржина : 9pcs О-Прстен Дихтунзи
Работна Температура : -25~100 °C
На NBR нитрилна гума о прстен е масло отпорност, отпорност на триење и вода доказ. Широко се користи на автомобилски компоненти, машини компоненти, medicial и бања објекти, househole електрични апарати и електронски инструменти и др.

боја:
224mm ID, 230mm ID, 236mm ID
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
224x3.55 230x3.55 236x3.55
Обликот:
Прстен Заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард

Најдобри понуди..