• Намалена цена
  • Неодамнешно
СЕДИШТЕТО на Животната средина 28IN/70CM OD Анти Лизга Универзална Ротирачки Пак Табела Larizonay Мрзливи Сузан Круг Трпезариска Маса
zoom_in

СЕДИШТЕТО на Животната средина 28IN/70CM OD Анти Лизга Универзална Ротирачки Пак Табела Larizonay Мрзливи Сузан

DEN 1344.00 1680.00

Количина на стоки
check Тековен


СЕДИШТЕТО на Животната средина 28 IN/70 CM OD Анти Лизга Универзална Ротирачки Пак Табела Larizonay Мрзливи Сузан Круг Трпезариска Маса
СО СЛОБОДЕН ЗАВРТКИ ДРЖИ 120 KGS БЕЗБЕДНО
1. 700 ММ надворешен Дијаметар, 20 MM Дебели Мрзливи Сузан (Може да се Одржи 120 КИЛОГРАМИ)
2. Стандардни Големини од 400 MM(16 Инчи)-1000 MM(40 Инчи), Дебелина 15-20 MM
3. ABS Силна Гумени Материјал и Цврсти Челични Топки За Лого - Без Деформација
4. Површината Мазна и Стабилна, Двојно Страна Работа
5. Работи Тивко и Мазни, Издржливи Useage
6. Дома Хотел ТВ / Табела / Furinture Ротирате База
7. 360 степени Универзална Ротари Swive Плочата Плочата ТВ Стојат

Тип:
Мебел Рамка
Бренд Име:
QDSailStar
Примена:
Табела
is_customized:
Yes
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
HQPS
Тип:
ABS Гума Анти Лизга Стакло Ротари База
Големина:
16/20/24/28/32/40 Inch 40/50/60/70/80/100CM
useage:
Мебел Ротација Кружни Вртливата База
боја:
Жолта
Бесплатни Завртки:
Бесплатни Појавување На Завртки

Најдобри понуди..