• Намалена цена
  • Неодамнешно
Познатиот Бренд Мулти Картичка Долго Кожа Паричници Мажите Врвен Квалитет Мода Обичните Карта Носителот Стандард Паричници Машки Црно Кафе Чанта
zoom_in

Познатиот Бренд Мулти Картичка Долго Кожа Паричници Мажите Врвен Квалитет Мода Обичните Карта Носителот Стандард

DEN 394.00 579.36

Количина на стоки
check Тековен


Познатиот Бренд Мулти Картичка Долго Кожа Паричници Мажите Врвен Квалитет Мода Обичните Карта Носителот Стандард Паричници Машки Црно Кафе Чанта

Бренд Име:
baellerry
Главен Материјал:
PU
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Не Патент
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Висина:
9.5cm
Објектот Должина:
19cm
Објектот Тежина:
150g
Објектот Ширина:
1.5cm
Материјал Состав:
кожа
Број На Модел На:
RX187
Обвивка Материјал:
Полиестер
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Забелешката За Замрзнување,Фото Носителот,Држачот На
Тип На Објект:
Паричникот

Најдобри понуди..