• Намалена цена
  • Неодамнешно
DISNOCI Вистински Cowhide Кожа Мажите Паричникот Краток Монета Чанта Мали Гроздобер Паричникот Бренд Бизнис Гроздобер Дизајнер Телефон Торба
zoom_in

DISNOCI Вистински Cowhide Кожа Мажите Паричникот Краток Монета Чанта Мали Гроздобер Паричникот Бренд Бизнис

DEN 1150.00 1642.56

Количина на стоки
check Тековен

Висок квалитет Кравја Кожа, мека и еластична.DISNOCI Вистински Cowhide Кожа Мажите Паричникот Краток Монета Чанта Мали Гроздобер Паричникот Бренд Бизнис Гроздобер Дизајнер Телефон Торба Материјал : Висок квалитет Кравја Кожа Боја : Кафена Големина : Висина 11. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Сите предмети може да се испраќаат од DHL,UPS-от,FEDEX,EMS,Кина пост,хонг конг пост и Сингапур пост, и др . Сите доаѓаат со следење на броеви. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Мода и едноставен дизајн на изгледот, многу популарна. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. За Царина & Должност : "Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. За време на испорака (За референца само) За Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Таму може да биде 1-3 cm разлика според различни прирачник за мерење. Бојата може да биде прикажана посветли или потемни поради различни PC екранот и животната средина. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.

Тип На Објект:
Паричникот
Објектот Висина:
11.5cm
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Passcard Џеб,Монета Џеб,Фото Држачот За Внатрешни Работи Слот Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Долго
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Бренд Име:
DISNOCI
Материјал Состав:
Висок квалитет кравја кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Објектот Должина:
20cm
Објектот Тежина:
0.3 kg
Објектот Ширина:
4 CM
Паричници:
Стандард Паричници
Број На Модел На:
9005
боја:
Браун
Големина:
Height 11.5 * Length 20 CM * Thicken 4 CM
Нето тежина:
за 0.3 kg

Најдобри понуди..