• Намалена цена
  • Неодамнешно
AETOO рачно изработени Оригинални кожа пасош книга кожа пасош папка пасош групи на пасош торба гроздобер passcard џеб
zoom_in

AETOO рачно изработени Оригинални кожа пасош книга кожа пасош папка пасош групи на пасош торба гроздобер passcard

DEN 588.00 1152.00

Количина на стоки
check Тековен


ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ МАТЕРИЈАЛ
Сплит Кожа
ПОСТАВАТА се Подели кожа СТИЛ Гроздобер,Едноставен,Секојдневен,Бизнис
тежина За 0.11 kg ГОЛЕМИНА 14.5*10*1 CM ПОЛ мажи/жени
костим за забава ,свадба ,бизнис ,подарок ......
Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.

Тип На Објект:
Паричникот
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Главен Материјал:
Сплит Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ZY-A015
Бренд Име:
AETOO
Објектот Тежина:
110g
Стил:
Гроздобер
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
10cm
Објектот Висина:
14.5cm
Паричници:
Организатор Паричници
Внатрешни работи:
Passcard Џеб,Монета Џеб,За Држачот
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Декорација:
Никој
Објектот Ширина:
1cm
Карактеристики:
Едноставно,Луксуз,Лесни,Висок капацитет,гроздобер
Стилови:
Повик,Мода,Гроздобер,Ретро,Бизнис,Европа
одговараат за:
партија ,бизнис ,свадба ,подароци,патување

Најдобри понуди..