• Неодамнешно
X-Онлајн 032017 топла продажба унисекс жени мажи мали платно крстот тело торба
zoom_in

X-Онлајн 032017 топла продажба унисекс жени мажи мали платно крстот тело торба

DEN 379.20

Количина на стоки
check Тековен

X-Онлајн 032017 топла продажба унисекс жени мажи мали платно крстот тело торба

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Размавта
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Големина:
22*16*6cm

Најдобри понуди..