• Неодамнешно
Кенгур Царство Познатиот Бренд Мажите Чанта Оксфорд Машки Рамо Гласник Кеси Бизнис Голем Капацитет Мажите Briefcase Торба За Лаптоп
zoom_in

Кенгур Царство Познатиот Бренд Мажите Чанта Оксфорд Машки Рамо Гласник Кеси Бизнис Голем Капацитет Мажите Briefcase

DEN 4300.80

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација:
Писмо
Стил:
Моден
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Тешко
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
621-1285
Бренд Име:
КЕНГУР КРАЛСТВО
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Кутија
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Oxford
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Повод:
Разноврсна
боја:
Црна,Кафе
Средната големина:
37x28x8cm
Голема Големина:
41x33.5x8.5cm

Најдобри понуди..