• Намалена цена
  • Неодамнешно
VEEVANV Топла Планета Ѕвезденото Небо Простор Вселената Галаксија Печатење Кутија Случај За Студентите Училиште Канцеларија Снабдување Голем Капацитет Кутија Случа
zoom_in

VEEVANV Топла Планета Ѕвезденото Небо Простор Вселената Галаксија Печатење Кутија Случај За Студентите Училиште

DEN 301.00 547.68

Количина на стоки
check Тековен


VEEVANV Топла Планета Ѕвезденото Небо Простор Вселената Галаксија Печатење Кутија Случај За Студентите Училиште Канцеларија Снабдување Голем Капацитет Кутија Случај
Го Следат се Нашите Испорака Процес
Испорака Процес
1, Ние имаме свои склад;
2, Нашите КК ќе ги провери сите кеси внимателно пред вашите пакети се испраќаат надвор;
3, ќе се стави барем еден desiccant во секоја торба;
4, Ние ќе ги стави deodorant во секој кожни торби ( само кожни торби )
5, Ние ќе ги стави на воздушното перниче во секоја голема чанта за да се спречи деформација ( само големи чанти )
6, Ние ќе ги покрие пластична кеса или влага бариера торба пред курир торба за секој кеси.
7, Ние испрати сите пакети како подарок на царинската хартија;
8, Ние ќе напишете 6како вредност на царинската хартија.

Бренд Име:
veevanv
Главен Материјал:
Oxford
Пол:
Унисекс
Стил:
Цртан филм
Шаблон Тип:
Пејзаж
Затворање Тип:
Патент
Паричници:
Организатор Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Висина:
9.5cm
Објектот Должина:
24cm
Објектот Тежина:
0.09KG
Објектот Ширина:
4.5CM
Материјал Состав:
600D/СТП
Број На Модел На:
UFCPB01121
Обвивка Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Паричникот
Објектот:
Деца деца студентите молив торба
Употреба:
Make up торба/молив случај/пен торбичка/молив случај
Акции:
Yes
превозот:
Бесплатен превозот
цена:
Фабрика цена
5% ПОПУСТ:
Повеќе од 2 парчиња
Стил:
3D печатење молив случај
квалитет:
Врвен квалитет
испорака:
Брза испорака
кориснички:
Повеќе од 200pcs

Најдобри понуди..