• Намалена цена
  • Неодамнешно
Ново Доаѓање на Жените Лежерни торби!Жешка Девојка е Повик за шопинг Рамо&Crossbody Мала торба ретро свежи врежан рамо крстот кеси
zoom_in

Ново Доаѓање на Жените Лежерни торби!Жешка Девојка е Повик за шопинг Рамо&Crossbody Мала торба ретро свежи

DEN 497.00 522.72

Количина на стоки
check Тековен

Детали За Производот
Белешки : големината е за 20*16*9 см ( 1inch=2.54 см/ 1cm=0.393 инчи) (прирачник за мерење постои 1-2cm јаз)
1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугите
2 : Вашата 5-ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5-satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5-Ѕвезда повратни информации !
Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !
pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што nee d кога ќе ги ред. однапред ви благодариме
Внимание Како различни компјутерски приказ на бои различно,и бојата можеби е малку разлика од реалните предмети,но ние може да гарантира стил е иста,но можеби некои не се исти перформанси на различни тела, како што се на модели.Се надевам дека ќе може да го разбере.ви благодариме однапред!

Големина:
Mini(Max Length
Тип На Објект:
Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Бренд Име:
Twinssl&Doublesl
Број На Модел На:
tbyybd01999005
Обликот:
Размавта
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Најлон
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Најдобри понуди..