• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мажите Кожни Чанти Гроздобер Кожа Briefcase Лаптоп Рамо Кеси Компјутер Торба Машки Торба Mens Чанти
zoom_in

Мажите Кожни Чанти Гроздобер Кожа Briefcase Лаптоп Рамо Кеси Компјутер Торба Машки Торба Mens Чанти

DEN 1482.00 2964.48

Количина на стоки
check Тековен

Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,стигнат до најголемиот број на земји во рамките 2055 работни дена. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.Купувачот 's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Превозот 1.
Мажите 's Кожни Чанти Гроздобер Кожа Briefcase Лаптоп Рамо Кеси Каузална Кожа Крстот Тело Кеси Гласник Торба
Материјал : кожа СТП
Големина : 38cm должина (дното) * 30cm(висина)* 7cm (дебела)
Може да се стави во 14-инчен компјутер
Прирачник мерења на локации, може да се 1-3cm грешка, ве молиме да се прости; Снимање светлина причина не може да бидат различни бои, ве молиме да се разбере 1cm=0. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот 's информации.3937 инчен
Плаќање 1. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Тоа'll само да ви треба 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.Ви благодариме за разбирањето!
.

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Копче Синџир Носителот
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Тиња Џеб
Број На Модел На:
k8273-4
Објектот Висина:
30cm
Објектот Должина:
38cm
Бренд Име:
три-кутија
Пол:
Мажи
Објектот Тежина:
1.1kg
Големина:
14 Inches
Главен Материјал:
PU
Објектот Ширина:
7cm
Материјал Состав:
кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Се Справи Со/На Рака Тип:
Монтажни
Тип На Објект:
Чанти
Име:
Hcheng Тинг
Да се приспособат на големината на компјутер:
13,14.
Кревање тип делови:
Мекото
Briefcase:
Лаптоп Briefcase
Внатрешната Структура:
Патент торба мобилен телефон торба сендвич патент торба рачен компјутер
багаж торба:
Suitcases
Шема:
Чиста Боја
боја:
Црна, Темно Кафена, Светло Кафеава
briefcase за мажи:
Чанта

Најдобри понуди..