• Намалена цена
  • Неодамнешно
Dispalang популарни 16 инчен деца училишниот ранец балет танцување чевли отпечатоци прилагодено училиште торба основно студент книга торба
zoom_in

Dispalang популарни 16 инчен деца училишниот ранец балет танцување чевли отпечатоци прилагодено училиште торба

DEN 959.00 1295.52

Количина на стоки
check Тековен


Dispalang популарни 16 инчен деца училишниот ранец балет танцување чевли отпечатоци прилагодено училиште торба основно студент книга торба

Големина:
44x28x14CM
Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dispalang
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој,Appliques
Број На Модел На:
BK100
Техника:
сублимација
Шаблон Тип:
балет пети чевли
Патент:
Двојно патентите
Стил:
Моден/на Повик schoolbag
Пакување:
на polybag за секое парче
Главен Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Големина:
44*28*14CM
боја:
Како се покаже слика
Ранец Употреба:
Dailly ранец
страна џеб:
Две Мрежа Шише Џебови

Најдобри понуди..