• Намалена цена
  • Неодамнешно
(Со Паричник)Во 2017 продажба на кожа мажите кеси модерен склони торба една торба бизнис топчиња со ист, бесплатен превозот
zoom_in

(Со Паричник)Во 2017 продажба на кожа мажите кеси модерен склони торба една торба бизнис топчиња со ист, бесплатен

DEN 1711.00 3110.40

Количина на стоки
check Тековен


ГОЛЕМИНА S : 23x26x6cm ГОЛЕМИНА L : 26x29x6cm Паричник : 20x10x2cm (Не minght биде 1-3 см descrepancy во димензија поради различни мерни методи)
МАТЕРИЈАЛ : Првиот слој cowhide кожа
Патент Дизајн : 1 Патент Interlayer, 1 Патент Тајна Џеб, 1 Мобилен Телефон Џеб, 1 Паричникот Картичка Pocke
КАПАЦИТЕТ : i Pad, А4 Хартија,Мобилен Телефон, Паричник Карти, Документи
СЛИКИ ЌЕ ВИДИТЕ Е 100% ВИСТИНСКИ МОДЕЛ

Големина:
29
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација:
Писмо
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Обликот:
Кутија
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
8203
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Отворете Џеб

Најдобри понуди..