• Намалена цена
  • Неодамнешно
Batzuzhi италијански Стил Црн Човек, Глуждот Чизми Посочи Пети Патент Едноставна Elegent Мажите Чизми Ѕвезди Декорација, EU38-46!
zoom_in

Batzuzhi италијански Стил Црн Човек, Глуждот Чизми Посочи Пети Патент Едноставна Elegent Мажите Чизми Ѕвезди

DEN 4406.00 6480.00

Количина на стоки
check Тековен

24 Инчен за вас. Табани ќе биде подолго од нога должина! На тој начин, тоа е удобно да се носат чевли.43 Инчен EUR44=USmen 10=Нога Должина 27 CM-10.842 Инчен EUR41=USmen 8=Нога Должина беа 25,5 СМ-10. 3) Ако цел погрешна големина или боја, или сакате да го смените адресата, pls остави порака во ред и контактирајте со нас, тогаш ние ќе го промени тоа за вас. Но, различни стилови на чевли со девојче insole должина. 3) ќе ја напишете вашата предмети како подарок во вредност од околу $15 за царинска погодност. Кога ќе ја прими, ние ќе се врати пари на u или брод повторно, но u мора да плаќаат за превозот цена, и ве молам обезбеди чевли без да се оштети.
Повратни информации 1) Ако u задоволни нашите производи,ние ценат ако u може да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , ви благодариме за вашата поддршка. Табани ќе биде подолго од нога должина! На тој начин, тоа е удобно да се носат чевли.5, тогаш ние ќе брод EUR42=Нога Должина 26cm-10.

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Висина:
Глуждот
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Број На Модел На:
JT8904
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Патент
Пети Форма:
Посочи Пети
Бренд Име:
Batzuzhi
Вратило Материјал:
PU
Подигнете Тип:
Работа & Безбедност
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Одделот За Името:
Возрасни
Технологија:
чевли за шиење
посебни:
Убав чизми мажи
Европската Големина:
39 40 41 42 43 44 45 46
Обвивка Материјал:
Чизми Мажите Кожа
Декорација:
Pleated
Кожа Стил:
Мека Кожа
Подигнете Тип:
Моден Чизми

Најдобри понуди..