• Намалена цена
  • Неодамнешно
Cuculus Мажите Воена Тактичка Чизми Пустината Борба На Отворено Војска Патување Чевли Од Кожа Глуждот Машки Чизми 5815
zoom_in

Cuculus Мажите Воена Тактичка Чизми Пустината Борба На Отворено Војска Патување Чевли Од Кожа Глуждот Машки

DEN 1039.00 1675.68

Количина на стоки
check Тековен

5
Нозете Должина ( Инчи )
9.0 cm
Беа 25,5 см
26. 72 Часа Брза Испорака Ние гарантираме за да брод во рок од 72 часа по исплата потврда (освен Одмор). ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ДАДЕ 5 ЅВЕЗДИ, АКО ЗАДОВОЛНИ ! Точноста на опис на производот Комуникација со продавачот Превозот време ве Молиме контактирајте со нас во прв пат ако не се задоволни, ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга, додека сте задоволни!
. Кина Пост, Epacket, DHL Ние брод во светот со Кина, Воздухот Пост, E-пакет,Aliexpress Стандард, DHL и така натаму.0 cm
КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ МЕТРИ ДОЛЖИНА :
СЛЕДНИТЕ СИТУАЦИЈА ИЗБОР ПОГОЛЕМА ГОЛЕМИНА(+1) :
Напомена : Драг Пријател, ве молиме избор на правото големина во зависност од вашите Нозе Должина (Пета До Пети), ако не може да се сигурни дека вашата големина на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме
Бренд :
Cuculus Saturatus
M odel :
5815
Големина на :
38-45
Горниот Ма terial :
Платно
Outsole Ма terial :
Гума
МОДЕЛ ШОУ
ТРГОВСКИ ИНФОРМАЦИИ : 1. Ние сме unabl за контрола на времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица, услуги,но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор. Ние сме искрени продавачот, ние ќе ви послужи додека вашето задоволство.
- WELCOME -
11418
ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА :
11207
ЕУР
38
39
40
41
42
43
44
45
Човекот НАС
6
6. Како Да поставите Цел Изберете производДодадете во количкатаМесто целЦена на вредноста(ако necesary)ИнсталиранПлаќање верификација 2. Тоа е многу важно за нас, немојте да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас.Ако таму е секоја неочекувана ситуација (на пример, доколку наредбата не може да брод во рок од 72 часа), ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро. Потврдете Адреса Со Име и презиме Сите производи ќе бидат бидат тестирани строго пред превозот.

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Бренд Име:
CUCULUS SATURATUS
Горниот Материјал:
Платно
Подигнете Висина:
Глуждот
Подигнете Тип:
Основни
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
Гума
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Вратило Материјал:
Платно
Затворање Тип:
Чипка-Up
Моден Елемент:
Шиење
Број На Модел На:
426/5815
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Цврста
is_handmade:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми

Најдобри понуди..