• Неодамнешно
Harpelunde Се Лизга На Мажите Формалните Чевли Сина Мотив Сомот Рачно Изработени Мокасини Свадба Чевли Големина 7-14
zoom_in

Harpelunde Се Лизга На Мажите Формалните Чевли Сина Мотив Сомот Рачно Изработени Мокасини Свадба Чевли Големина

DEN 4752.00

Количина на стоки
check Тековен


[xlmodel]-[производи]-[45606] Топла Продаде
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[40260] За нас
Harpelunde е Кинески роден обувки етикетата, од областа на премиум мокасини за оние кои ја ценат
модерни, функционални и разиграните облека. Ние да изберат да ги пронаоѓаат конвенционалните додека работат надвор
традиционалните стилови, преку нудење на arrayof бои, текстури, печатени слики и мотиви, никогаш не двоумење на
исклучителна удобност да се приспособат на современ начин на живот.
[xlmodel]-[custom]-[40265] Големина на Табелата
[xlmodel]-[custom]-[40262] Политика на Враќање
Можете да се вратите купувањето за целосна наплата или размена за било каква причина во рок од 14 дена по приемот на вашата
пратката. Сепак доколку ставката што сте ја примиле е погрешен точка или дефект на објектот ќе се плаќаат за превозот и
начини, бидејќи тоа би биле нашите вина. За Размена откако објект се враќа со нас, и ние ќе плаќаат за превозот
трошоците за замена на вас. Предмети мора да биде unworn неискористени и се врати во оригинални пакувања. Во редок случај на
производ дефект ве молиме ни e-mail да се организираме за вашето враќање или замена.
[xlmodel]-[производи]-[45608] Можеби Ќе сакате

Чевли Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Бренд Име:
Harpelunde
Горниот Материјал:
Сомот
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
pigskin
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Основни
Број На Модел На:
H0043
Одделот За Името:
Возрасни
Објектот:
Мажите Формалните Чевли
Времето за испорака на изразат испорака:
5-7 Работни Дена
Занает:
Рачно изработени
Стил:
Се лизга на Мажите Формалните Чевли

Најдобри понуди..