• Намалена цена
  • Неодамнешно
SURGUT Сосема Нов Висок Квалитет на Мажите Вистински Кожени Сандали Дише Удобно Пријатни Летни Чевли Мода Рамен Машки Сандали
zoom_in

SURGUT Сосема Нов Висок Квалитет на Мажите Вистински Кожени Сандали Дише Удобно Пријатни Летни Чевли Мода Рамен

DEN 1321.00 2590.08

Количина на стоки
check Тековен


SURGUT Сосема Нов Висок Квалитет на Мажите Вистински Кожени Сандали Дише Удобно Пријатни Летни Чевли Мода Рамен Машки Сандали
Ако ногата должина е 24,5 цм,ве Молиме изберете големина 6.5=38 тука. Ако ногата должина е 25cm, ве Молиме изберете големина 7=39 тука. Ако ногата должина е беа 25,5 см,ве Молиме изберете големина 7.5=40 тука. Ако ногата должина е 26cm, ве Молиме изберете size 8=41 тука. Ако ногата должина е 26.5 cm,ве Молиме изберете големина 8.5=42 тука. Ако ногата должина е 27cm, ве Молиме изберете големина 9.5=43 тука. Ако ногата должина е 27.5 cm,ве Молиме изберете големина 10=44 тука. Ако ногата должина е 28cm, ве Молиме изберете големина 11=45 тука. Ако ногата должина е 28.5 cm,ве Молиме изберете големина 12=46 тука.
ШОПИНГ
· Цел испраќање на пакет преку Кина Пост или Хонг Конг Пост . · Цел>$700,ние нудиме Бесплатно DHL, или ЕМС услуга. Се ВРАЌА Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објектот во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се damager или загубени кога тие се враќаат. купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба. и ние нема да му даде на купувачот целосна наплата, Од купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. БОЈА НЕУСОГЛАСЕНОСТ Разликата во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на светлината,припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектите што сте ги примиле е во погрешна боја , ве молиме контактирајте со нас да seeif враќањето е можно.

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Бренд Име:
SURGUT
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сандала Тип:
Т-Рака
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Повод:
Повик
Број На Модел На:
QC13640
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Концизен
Моден Елемент:
Шиење
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
мажите чевли:
мажите сандали
лето чевли:
плажа чевли
Вистинска Кожа:
модни чевли

Најдобри понуди..