• Намалена цена
  • Неодамнешно
OHSEN Врвот Моден Бренд Кварцен Дигитален Mens Види Отпорен на Вода Мода Види Машки LCD Фустан Бизнис рачен часовник Montre Homme
zoom_in

OHSEN Врвот Моден Бренд Кварцен Дигитален Mens Види Отпорен на Вода Мода Види Машки LCD Фустан Бизнис рачен

DEN 690.00 1150.56

Количина на стоки
check Тековен

Главни Карактеристики
100% Сосема нов и со висок квалитет
Дигитален : Час, минута, секунда, часот, месец, датум, денот
12/24-часовен формат
Алармот и час свири функција
Специјален дизајн со хронограф (стоперка) во 0.01 секунда ''increment''
Дополнителни LCD назад светло функција за да се прикаже времето јасно во темнина
На водоотпорен длабочина е до 30 M (Не притиснете било кое копче во вода)
Детали
Случај материјал : Алуминиумски
Случај Дијаметар(Приближно) : 4.5*3.7 cm 1.75*1.44 инчен
Случај дебелина(Приближно) : 1.4 cm 0.55 инчен
Бендот боја : Покаже како слика
Бендот должина(Приближно) : 25 cm инчен 9.75
Бендот ширина(Приближно) : 2.6 cm 1.01 инчен
Компонента Се Вклучени :
Спорт Зглоб Види x 1
Прирачник за корисникот x 1

Тип На Објект:
Двоен Дисплеј Рачни Часовници,Рачни Часовници Кварц
Функција:
Алармот,Назад Светлина,Отпорен на Вода,Повеќе Време Зона,Хронограф,Шок Отпорни,Престане да се Види,Плива,Авто Датум,LED дисплеј
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Стил:
Fashion & Неврзан
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Должина:
25cm
Број На Модел На:
AD0930
Dial Дијаметар:
45mm
Бренд Име:
OHSEN
Пол:
Мажи
Случај Обликот:
правоаголник
Движење:
Двоен Дисплеј
Бендот Материјал Тип:
кожа
Случај Дебелина:
14mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
26mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex

Најдобри понуди..