• Намалена цена
  • Неодамнешно
OHSEN Уникатен Мода Mens Пливање Дигитални LCD Кварц Двојна Време Отворено Спорт Воена Види Часовник Со Гумени Бендот Reloj Maculino
zoom_in

OHSEN Уникатен Мода Mens Пливање Дигитални LCD Кварц Двојна Време Отворено Спорт Воена Види Часовник Со Гумени

DEN 516.00 1031.04

Количина на стоки
check Тековен

Карактеристики 1. 100% Сосема нов и со висок квалитет
2. Го прикажува времето со дигитални броеви и anolog
3. Екранот на час, минута, втор и работен ден
4. Круг бирате со осветлени раце
5. Специјален дизајн со хронограф (стоперка) во 0.01 секунда ''increment''
6. Дополнителни назад светло функција за да се прикаже времето јасно во темнина
7. Четири копчиња за контрола на различни функции
8. На водоотпорен длабочина е до 30 M (Pls не притиснете било копчиња под вода) Детали Случај материјал : Пластични Случај Дијаметар(cm) : 4.2 cm/1.638 инчен Случај дебелина(cm) : 1.6 cm/0.62 инчен Бенд боја : Покаже како слика Бенд должина(cm) : 23.2 cm/9.048 инчен Бенд width(cm) : 2.7 cm/1.053 инчен Компонента се Вклучени : Спорт Зглоб Види x 1 Прирачник за Корисникот x 1

Тип На Објект:
Двоен Дисплеј Рачни Часовници,Рачни Часовници Кварц
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Отпорен на Вода,Повеќе Време Зона,Хронограф,Шок Отпорни,Престане да се Види,Плива,Авто Датум,LED дисплеј
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бендот Должина:
23.2 cm
Dial Дијаметар:
42mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Ширина:
27MM
Стил:
Спорт
Бренд Име:
OHSEN
Пол:
Мажи
Случај Материјал:
Пластични
Бендот Материјал Тип:
Гума
Случај Дебелина:
16mm
Движење:
Двоен Дисплеј
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
AD0721
Затворач Тип:
Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик

Најдобри понуди..