• Намалена цена
  • Неодамнешно
SINOBI Бренд Спорт Мажите се Види Луксузно Машки Кожа Водоотпорен Хронограф Кварц Часовник Воена Зглоб Види Мажите Часовник Saat
zoom_in

SINOBI Бренд Спорт Мажите се Види Луксузно Машки Кожа Водоотпорен Хронограф Кварц Часовник Воена Зглоб Види

DEN 902.00 1768.80

Количина на стоки
check Тековен

т-производ .т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.информации .т-производ .т-производ .7 "фолксваген"; line-height : 5.наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.3 "фолксваген"; маргина : 2.инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.image img {ширина : 95.т-производ .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Шок Отпорни,Хронограф
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
20cm
Стил:
Спорт
Движење:
Кварц
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
12mm
Затворач Тип:
Тока
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
9648
Dial Дијаметар:
50mm
Бендот Ширина:
24mm
Бренд Име:
SINOBI
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Материјал Тип:
кожа

Најдобри понуди..