• Намалена цена
  • Неодамнешно
2018 Познатиот Бренд Хана Мартин Види Мажите Спорт Рачен Часовник Луксузни Вистинска Кожа Relogio Masculino Мода Водоотпорен Види Мажи
zoom_in

2018 Познатиот Бренд Хана Мартин Види Мажите Спорт Рачен Часовник Луксузни Вистинска Кожа Relogio Masculino

DEN 374.00 623.04

Количина на стоки
check Тековен


Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Времето за испорака е за 7-60 работни дена. Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земји. (1) П : Кога ќе се направи исплата, колку време може да се испраќаат? A : се Испраќаат во рок од 48 часа и да се обезбеди патеката број. (2) П : Колку долго ќе добие парцела? Ако не се добиени,како можам да направам ? О : Според вашата земја, 7-60 дена. Повеќе од 60 дена не се примени, Ние ќе рефундирање на пари за вас. (3) П : Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам ? А : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот. Ако купувачи сакаат да ги знаат сите детали на превозот на трошоците, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со разумна транспорт опции. Ако стоката се појави на квалитетот на штета,ќе дадеме 1 година гаранција. Ако купувачите треба да се направи замена, ве молиме да разговараат со нас враќање програма. Без оглед на купувачи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние ја прифати купувачи добар совет, и се стремиме да се обезбеди подобра шопинг искуство. Ние постојано се даде купувачи на повластен корист цена, внимателен честитки, изненадување подарок. Секоја повратна информација е љубов. (a) Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК . Исто така, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас. (б) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, да работат со вас, додека не се задоволни .

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода,Авто Датум,Заврши Календарот,Шок Отпорни
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Број На Модел На:
hm1601
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
10мм
Dial Дијаметар:
44mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бренд Име:
Хана Мартин
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи

Најдобри понуди..