• Намалена цена
  • Неодамнешно
41mm corgeut кафе стерилни dial PVD Sapphire Стакло miyota автоматско mens Види
zoom_in

41mm corgeut кафе стерилни dial PVD Sapphire Стакло miyota автоматско mens Види

DEN 5878.00 7440.00

Количина на стоки
check Тековен

И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува во оригинална статус. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Колку што е можно со цел да се избегне дестинација царина,ние може да го прогласам за ниска цена.Ние може да транспорт на сите делови на светот.Во принцип,ние прогласи цената е $25.
Плаќање : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union и банкарски трансфер.  - Тоа е Бесплатен превозот услуга!!! 1. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.Времето за испорака зависи од дестинација,Изберете превозот метод и други фактори, тоа може да трае до 15-39 дена. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Времето во транзит : транспорт време варира со различни превозот методи и растојанието.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие
дополнителни трошоци, ќе биде пред наддавање/купување. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година. Во различни земји, различни поштенски ЕМС : 7-15 Дена да пристигнат. Ви благодариме! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Кога ќе примите вашата нарачка, плаќање по успех, ние гарантираме во 1-3 дена, превозот,Следење на броеви и превозот информации ќе бидат испратени веднаш по испорака. Политика на враќање : Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Функција:
Заврши Календар
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Отпорност На Вода Длабочина:
20Bar
Dial Дијаметар:
41mm
Бендот Должина:
22cm
Стил:
бизнис
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бренд Име:
Corgeut

Најдобри понуди..